Virtuves strādnieks/-ce (Ādažu armijas poligonā ar nodrošinātu transportu)

AMB Solutions, SIA
1090 - 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mūsu klients, Ādažu armijas poligons, aicina darbā virtuves strādniekus. Piedāvājam stabilu, pilnas slodzes darbu apkalpojošam personālam Ādažu armijas poligona ēdnīcā

Pienākumi:

  • Organizēt racionāli darba vietu, ievērojot darba drošības, ekspluatācijas un aizsardzības noteikumus darbā ar ēdināšanas aprīkojumu.
  • Veikt pārtikas produktu pirmapstrādi.
  • Gatavot vienkāršus ēdienus un piedevas.
  • Veikt virtuves palīgdarbus.
  • Ievērot higiēnas prasības virtuves telpās, darba un personīgo higiēnu.
  • Uzkopt virtuves telpas un noliktavas.
  • Veikt trauku un iekārtu mazgāšanu, dezinfekciju.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze amatā vēlama, bet nav obligāta.
  • Labas komunikācijas prasmes, pozitīva attieksme pret darbu, vēlme strādāt.
  • Angļu valoda sarunvalodas līmenī (vēlams).

  • Algas likmi no 6,50 EUR/h (bruto) / no 1090 līdz 1300 mēnesī (bruto).
  • Maiņu grafiku (5:00-13:00/13:00-21:00).
  • Nodrošinātu transportu līdz darba vietai no Rīgas.
  • Sociālās garantijas.
  • Bezmaksas ēdināšanu darba vietā.
  • Mācību, saliedēšanās un izklaides pasākumus.

Lai pieteiktos, lūdzam sūtīt CV vai zvanīt uz biroju 22479424!

Citi apskatīja arī