2023-04-13 14:47:21

Skārdnieks/-e (Tinsmith)

DDL recruitment OÜ
18.5 - 22 €/st. Bruto

Darba apraksts

Piedāvājam vakanci skārdniekam starptautiskajā uzņēmumā "DDL Recruitment" filiālē Zviedrijā.

Darba pienākumi:

  • Patstāvīga darba plānošana un organizēšana, drošības standartu ievērošana.
  • Mērījumu veikšana un metāla sagatavju izgatavošana darbnīcā ar turpmāku montāžu objektā.
  • Vienkāršu izstrādājumu ražošana no lokšņu metāla un presētiem profiliem, izmantojot rasējumus un šablonus.
  • Sarežģītu un liela apjoma detaļu un mezglu izgatavošana, remonts un uzstādīšana no lokšņu metāla un caurulēm.
  • Metāla valcēšana un liekšana uz specializētām iekārtām.

We are offering a position for a tinsmith at the Swedish branch of the international company DDL Recruitment.

Job Responsibilities:

  • Independent planning and organization of work, adherence to safety standards.
  • Taking measurements and producing metal components in the workshop for subsequent installation on-site.
  • Fabrication of simple sheet metal products and pressed profiles based on drawings and templates.
  • Manufacturing, repairing, and installing complex components, products, and assemblies made from sheet metal and pipes.
  • Rolling and bending large, complex parts on specialized equipment.

Prasības kandidātiem

  • Darba pieredze Zviedrijā.
  • Derīga darba atļauja.
  • Augsta atbildības sajūta un disciplīna.
  • Autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Vēlams savs darbarīku komplekts.
  • Nepieciešamas angļu vai krievu valodas zināšanas saziņai darbā.

Candidate Requirements:

  • Work experience in Sweden.
  • Valid work permit.
  • Strong sense of responsibility and discipline.
  • A driver’s license is considered an advantage.
  • Personal set of tools is preferred.
  • Must have proficiency in either English or Russian for communication at work.

  • Oficiālu nodarbinātību ar visiem sociālajiem labumiem: apmaksātas slimības lapas, atvaļinājumi, svētku dienas.
  • Darba vietu darbnīcā (sagatavju izgatavošana) un uz jumtiem.
  • Projekti tiek veikti uz lieliem būvniecības objektiem Stokholmā.
  • Nodrošinām uzņēmuma transportlīdzekļus un nepieciešamos instrumentus.
  • Profesionālu darba apģērbu no uzņēmuma.
  • Iespēju strādāt virsstundas.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu: stundas likme 210-231 SEK (18.50-22 EUR) atkarībā no pieredzes.
  • Alga tiek izmaksāta katra mēneša 25. datumā.
  • Pirmajos darba mēnešos ir iespēja saņemt avansu.

The company offers:

  • Official employment with full social benefits: paid sick leave, holidays, and public holidays.
  • Work in both a workshop (material preparation) and on roofs.
  • Projects located at large construction sites in Stockholm.
  • Provision of company vehicles and necessary tools.
  • Professional workwear provided by the company.
  • Overtime opportunities.
  • Competitive hourly wage: 210-231 SEK (18.50-22 EUR), depending on experience.
  • Salary paid on the 25th of each month.
  • Option to receive an advance during the first months of employment.

Citi apskatīja arī