2023-04-13 14:47:21

Servisa tehniķis/-e Ādažu poligonā

AMB Solutions, SIA
1350 - 1599 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mūsu klients, Ādažu armijas poligons, aicina darbā servisa tehniķi. Piedāvājam stabilu, pilnas slodzes darbu apkalpojošam personālam Ādažu armijas poligonā:

SERVISA TEHNIĶIS/-E.

Darba pienākumi:

  • Tehnikas diagnostika, remonts, apkope.
  • Rezerves daļu pasūtīšana.
  • Tehniskās dokumentācijas uzturēšana.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze virtuves tehnikas remontā un apkalpošanā.
  • Spēja organizēt darbus.

Uzņēmums piedāvā

  • Darba algu no 1350 līdz 1600 EUR/mēnesī (bruto).
  • Tehnisko aprīkojumu, instrumentus.
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.
  • Darba grafiku (no pirmdienas līdz piektdienai 08:00-17:00);
  • Nodrošinātu transportu no/uz Rīgu.
  • Bezmaksas ēdināšanu darba vietā.
  • Darba vieta: Ādaži.

Lūdzu, sūtiet savu pieteikumu (CV) vai zvaniet uz biroju! Mēs sazināsimies ar katru kandidātu, kuru izvirzīsim darba intervijai.

Citi apskatīja arī