2023-04-13 14:47:21

Pārdevējs/-a -konsultants/-e

ALENA G.K., SIA
No 930 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Vakance – Pārdevējs-konsultants Swarovski salonos Rīgā (pilna slodze)

Pienākumi:

  • Klientu apkalpošana tirdzniecības zālē, nodrošinot profesionālas konsultācijas par produktiem.
  • Preču izvietošanas un papildināšanas kontrole.
  • Preču pieņemšana un izvietošana veikalā, kā arī sagatavošanās pārdošanas kampaņām.
  • Kārtības un tīrības uzturēšana tirdzniecības zālē.
  • Darbs ar pastāvīgajiem klientiem (informēšana par jauno kolekciju ierašanos, īpašajiem piedāvājumiem un jaunu veikalu atvēršanu).
  • Dalība prezentācijās un akcijās, pārstāvot zīmolu.
  • Regulāra piedalīšanās apmācībās.

Prasības kandidātiem

  • Pozitīva attieksme pret darbu un klientiem.
  • Izcilas komunikācijas prasmes.
  • Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas.
  • Iepriekšēja pieredze tirdzniecības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību.

  • Atalgojumu, sākot no 930,00 EUR (bruto) + bonusus atbilstoši rezultātiem.

Lūdzam sūtīt savu CV ar fotogrāfiju sadaļā "Pieteikties", ar norādi "VAKANCE SWAROVSKI". Pateicamies par Jūsu interesi un informējam, ka sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti nākamajai atlases kārtai.

Citi apskatīja arī