Noliktavas darbinieks/-ce Zepniekkalnā (Работник/-ца склада - Зиепниеккалнс)

AMB Solutions, SIA
1100 - 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mūsu klients, pārtikas ražošanas uzņēmums, kas rada gardus, dažādās valstīs iecienītus pārtikas produktus, sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos aicina darbā noliktavas darbiniekus.

Darba pienākumi:

  • Preču komplektēšana, iekraušana, izkraušana.
  • Darbs ar palešu ratiem.
  • Kārtības uzturēšana noliktavas teritorijā.

Prasības kandidātiem:

  • Spēja daļēji strādāt arī aukstos (-21°C) darba apstākļos (silts darba apģērbs tiek izsniegts).
  • Fiziskā izturība.
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta un prasme strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:

  • Darba alga no 1100 līdz 1300 bruto mēnesī pirms nodokļu nomaksas.
  • Darba laiks: Pirm.-Piekt. 8:00 - 17:00 vai  21:00 – 6:00, var izvēlēties.
  • Karjeras izaugsmes iespējas.
  • Stabilitāti, visas sociālās garantijas.
  • Nodrošināsim ar darba apģērbu un darba apaviem.
  • Darba vieta: Rīga, Ziepniekkalns.

Lūdzu, sūtiet savu pieteikumu (CV)! Mēs sazināsimies ar katru kandidātu, kuru izvirzīsim darba intervijai.

Citi apskatīja arī