Noliktavas darbinieks/-ce Zepniekkalnā (Работник/-ца склада - Зиепниеккалнс)

CVMarket.lv klients
1100 - 1300 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mūsu klients, pārtikas ražošanas uzņēmums, kas rada gardus, dažādās valstīs iecienītus pārtikas produktus, sakarā ar uzņēmuma paplašināšanos aicina darbā

 NOLIKTAVAS DARBINIEKUS

Darba pienākumi:

  • Preču komplektēšana, iekraušana, izkraušana
  • Darbs ar palešu ratiem
  • Kārtības uzturēšana noliktavas teritorijā

Prasības kandidātiem

Prasības kandidātiem:

  • Spēja daļēji strādāt arī aukstos (-21°C) darba apstākļos (silts darba apģērbs tiek izsniegts).
  • Fiziskā izturība
  • Precizitāte, augsta atbildības sajūta un prasme strādāt komandā

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • Darba alga no 1100-1300 bruto mēnesī pirms nodokļu nomaksas
  • Darba laiks: Pirm.-Piekt. 8:00 - 17:00 vai  21:00 – 6:00, var izvēlēties
  • Karjeras izaugsmes iespējas
  • Stabilitāti, visas sociālās garantijas
  • Nodrošināsim ar darba apģērbu un darba apaviem
  • Darba vieta: Rīga, Ziepniekkalns

Lūdzu, sūtiet savu pieteikumu (CV). Mēs sazināsimies ar katru kandidātu, kuru izvirzīsim darba intervijai.