2023-04-13 14:47:21

Kafejnīcu vadītājs/-a

ANIVA, SIA
No 2000 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Sabiedriskās ēdināšanas uzņēmums SIA "Aniva", kas specializējas slēgta tipa ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā, aicina darbā kafejnīcu vadītāju.

Pienākumi:

  • Kafejnīcu struktūrvienības darba organizēšana.
  • Kafejnīcu darbības procesa nodrošināšana un vadīšana.
  • Vadīt personālu .
  • Piedalīties uzņēmuma pārvaldē.
  • Organizēt produkcijas un preču pārdošanu.
  • Uzraudzīt un koordinēt struktūrvienības finansiālo darbību.
  • Veikt inventarizāciju uzņēmumā un sastādīt inventarizācijas dokumentāciju.

Prasības kandidātiem:

  • Labas datorprasmes.
  • Logiskā domāšana.
  • Augsta atbildības sajūta.
  • Vēlme mācīties un pilnveidoties.
  • Pozitīva pieeja darbam.
  • Vēlama pieredze līdzīgā amatā.

Piedāvājam:

  • Interesantu, atbildīgu un dinamisku darbu vienā no vadošajiem nozares uzņēmumiem.
  • Kvalifikācijas celšanas kursus (pēc nepieciešamības).
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām.
  • Darba samaksu, sākot no 2000 EUR bruto.

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli sadalā "PIETEIKTIES"!

Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti nākamajai atlases kārtai!

Citi apskatīja arī