2023-04-13 14:47:21

Frontālā iekrāvēja vadītājs/-a

R GRUPA, SIA
9 €/st. Bruto

"R GRUPA" aicina darbā FRONTĀLĀ IEKRĀVĒJA VADĪTĀJU. Pienākumi:

  • enerģētiskās koksnes (šķeldas) pārkraušana, automašīnu uzkraušana ar šķeldu, rampas pārvietošana koklaukumā, izmantojot Manitou frontālo iekrāvēju;
  • veikt citus darbus, kuri saistīti ar noliktavas pamatdarbību koksnes produkcijas (apaļkoka un šķeldas) ienākošo un izejošo kravu uzskaitē, pieņemšanā, uzmērīšanā, pārbaudot pieņemtās produkcijas atbilstību pavaddokumentiem un nosūtāmās produkcijas pavaddokumentu savlaicīgu noformēšanu;
  • veikt pārkraujamā materiāla pārbaudi un nepieļaut neatbilstoša materiāla kraušanu, precīzi ievērot kvalitātes prasības, pastiprināti kontrolēt, lai apaļkoku krautnēs nebūtu citu nekoksnes materiālu piejaukumi (metāls, plastmasa u.c.);
  • uzturēt kārtībā darba aprīkojumu, veikt tehnikas ikdienas apkopi un remontdarbus savas kompetences ietvaros;
  • apkopot un sniegt darba izpildes informāciju, veikt datu ievadi uzskaites sistēmā.

Mēs sagaidām, ka Jums ir:

  • profesionālā izglītība, zināšanu papildināšana;
  • pozitīva iepriekšējā darba pieredze līdzīgā amatā ne mazāk kā 3 gadi;
  • derīgas B, TR1, vēlamas C kategorijas vadītāja apliecības;
  • pamatzināšanas darbā ar dokumentiem un grāmatvedības dokumentu noformēšanā;
  • labas datorprasmes (MS Office);
  • latviešu valodas lietošanas prasmes runā un rakstos.

Mums ir svarīga Jūsu:

  • traktortehnikas tehnoloģiskās zināšanas un ekspluatācijas praktiskā pieredze;
  • spēja un prasmes veikt traktortehnikas ikdienas apkopi, tehniskā stāvokļa pārbaudi un remontdarbus savas kompetences ietvaros;
  • precizitāte un atbildība par uzdotā darba norisi un rezultātiem;
  • lojāla, godprātīga attieksme vadītāja rīkojumu vai norādījumu pildīšanā;
  • spēja strādāt maiņu un nakts darbu.

Piedāvājam:

  • darba līgumu ar pilnas slodzes darba laiku, ar darba vietu Madonas koklaukumā;
  • darba uzsākšanas laiks – pusēm vienojoties;
  • laika darba samaksu 9 EUR/st. (bruto) par nostrādātām darba stundām, papildus piemaksas par darba izpildes apjomu un kvalitāti, par darbu svētku dienās, virsstundu un nakts darbu;
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;
  • darbu stabilā, uz attīstību vērstā vadošā mežizstrādes uzņēmumā Latvijā;
  • darba pienākumu veikšanai nodrošinām ar jaunu sezonālu darba apģērbu.

Ja pilnībā atbilstat amata prasībām, savu CV un pieteikuma vēstuli sūtiet sadaļā "Pieteikties" vai, iesniedzot klātienē SIA R Grupa, Kārļa Ulmaņa gatve 119, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167.

Nosūtot savu CV un piesakoties konkursam uz izsludināto vakanci, Jūs piekrītat savu iesniegto personas datu apstrādei personāla atlases vajadzībām personāla atlases konkursa ietvaros. Datu apstrādes ilgums 6 (seši) mēneši no darba sludinājuma/atlases konkursa noslēgšanas dienas.

Citi apskatīja arī