2023-04-13 14:47:21

Administrators/-e

Padel, SIA
1200 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Meklējam pozitīvu un atbildīgu administratoru/-i darbam "Padel" tenisa klubā (pilna slodze).

Vai Tu esi pozitīva, laipna un rūpīga personība, kas vēlas uzņemties atbildību par darba pienākumiem? Ja Tevi aizrauj dinamiska darba vide un organizēšanas aktivitātes, tad šī vakance ir domāta Tev!

Darba apraksts un pienākumi:

  • Klientu sagaidīšana un viesmīlīga apkalpošana, nodrošinot izcilu pirmo iespaidu.
  • Informācijas sniegšana par kluba pakalpojumiem, padel sporta iespējām un notiekošajiem pasākumiem.
  • Klientu reģistrācija un rezervāciju pārvaldība, izmantojot kluba sistēmu.
  • Darba vides sakārtošana un uzturēšana kārtībā, lai nodrošinātu patīkamu atmosfēru visiem apmeklētājiem.
  • Efektīva sadarbība ar kolēģiem, lai nodrošinātu kluba ikdienas darbību un augstu klientu apkalpošanas līmeni.
  • Dzērienu un uzkodu pasniegšana apmeklētājiem pēc nepieciešamības.

Prasības kandidātiem:

  • Spēja nodrošināt kārtību un veicināt patīkamu atmosfēru mūsu klubā.
  • Vēlama pieredze darbā ar cilvēkiem un vēlme nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanu.
  • Vēlme laipni uzņemt klientus un informēt par padel sporta iespējām.
  • Spēja efektīvi organizēt un veikt savus pienākumus, strādājot ar smaidu un pozitīvu attieksmi.

Mēs piedāvājam:

  • Darbu "Padel Club Rīga" sporta centrā.
  • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.
  • Maiņu darba grafiku.
  • Stabilu darba atalgojumu – 1200 EUR bruto.

Ja Tevi interesē iespēja kļūt par mūsu komandas daļu, sūti savu pieteikumu, un mēs sazināsimies ar izvēlētajiem pretendentiem, lai vienotos par tikšanos, iepazīstinātu ar darba vietu un detalizētāk izstāstītu par ikdienas pienākumiem.

Citi apskatīja arī